NYDesign-blog - بلاگ مجموعه معماری ،دکوراسیون داخلی و غرفه سازی اِن وای دیزاین
ساخت کابینت آشپزخانه(قسمت دوم)
2019-01-30
ویلای رویایی برای شما تنها در 10 گام
2019-05-05
NYDesign-blog - بلاگ مجموعه معماری ،دکوراسیون داخلی و غرفه سازی اِن وای دیزاین

NYDesign-blog - بلاگ مجموعه معماری ،دکوراسیون داخلی و غرفه سازی اِن وای دیزاین

چگونه در بازسازی یک آشپزخانه گرم و دلنشین ایجاد کنیم

آشپزخانه شما بخش مهمی از خانه است؛ حتی ممکن است مکانی باشد که در آن نشسته اید و قهوه صبح بخیر. آشپزخانه شما یک ظاهر جدید می تواند ساده باشد، مانند استفاده از سفره های جدید و یا پیچیده، مانند یک آشپزخانه کاملا جدید. چیزی شبیه آشپزخانه ای نیست که به شما این احساس گرما را گرم کند.

مراحل

 1. تعیین بودجه

تبدیل آشپزخانه نیازی به هزینه زیادی ندارد، اما بهتر است این فاکتور را در طول فرایند حفظ کنید. تبدیل یک آشپزخانه می تواند هر چیزی را از چند دکوراسیون و لوازم جانبی جدید به یک بازسازی کامل داشته باشد. زمین وسط سمت راست را برای شما و آشپزخانه خود انتخاب کنید و تنها مراحل را که برای شما و اتاق شما مناسب است، انجام دهید.

 1. آشپزخانه خود را تمیز و سازماندهی کنید .

در مورد یک ظروف سربدار یا یک سینک پر از ظروف ناپدید شده، دعوت چندانی وجود ندارد. این ساده ترین و ارزان ترین راه برای به دست آوردن آشپزخانه شما به سرعت بهتر است. همچنین به شما یک ایده خوب را می دهد که با ساختار و چیدمان شروع می کنید.

 1. روشن کردن اتاق .

آشپزخانه شما یک فضای کاری است و شما از آن لذت خواهید برد اگر شما مقدار زیادی نور دارید. نور طبیعی را به اندازه شما می توانید، و سپس نور کار و یا روشنایی اتاق را به صورت مناسب اضافه کنید. اگر بخشی از آشپزخانه باشد، ممکن است در محیط ناهار خوری نور کمتری داشته باشید.

 1. طرح بندی را تنظیم کنید

 طراحی یک طرح یا به سادگی در آشپزخانه ایستاده و به آنچه که دارید نگاه کنید. تغییر دادن طرح می تواند به همان اندازه ساده است که جدول را کمی زاویه داشته باشد. دیگر گزینه های آسان و معقول برای تنظیم طرح برای آشپزخانه شما عبارتند از آوردن یک سبد خرید یا جزیره قابل حمل، اضافه کردن قفسه ها و یا چتر، و یا آوردن فقط صندلی مناسب.

 1. رنگ ها را انتخاب کنید

اگر قصد گرم شدن را دارید، سعی کنید برای رنگ های گرم استفاده کنید. این می تواند به معنای قرمز، نارنجی و زرد باشد، اما همچنین می تواند به معنی رنگ های طبیعی مانند قهوه ای مایل به قرمز، قهوه ای، تپه، هلو و غیره باشد. گرما می تواند ملایم یا پررنگ باشد، یا برخی از هر دو. از همه مهمتر، رنگهایی را انتخاب کنید که با یکدیگر هماهنگ میشوند، همراه با هر رنگی که تغییری نداشته اید، راحت و جذاب به نظر برسید .

 1. اگر مایلید موضوع را انتخاب کنید

 این اتاق شما را متحد خواهد کرد. شاید شما کشور را به صورت گاه به گاه یا نگاه مدیترانه ای بخواهید.

شما مجبور به داشتن یک آشپزخانه کامل نیستید تا الهام بخش خود را از مجله یا کتاب خانه تزئین کنید. از کتابخانه خود بازدید کنید، از طریق تعدادی از این جلسات مرور کنید و ببینید چه چیزی توجه شما را جلب می کند – و چه چیزی نمی کند.

سرت به کار خودت باشه. این آشپزخانه شماست ، بنابراین یک سبک را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

 1. اگر می توانید آشپزخانه خود را رنگ کنید

 شگفت انگیز است که یک کت رنگ تازه می تواند یک اتاق را تغییر دهد. یک رنگ متناقض مناسب در اطراف پنجره ها و درها می تواند آن را پاپ ویژه ای به ارمغان بیاورد.

آشپزخانه خود را با یک رنگ نیمه براق رنگ کنید تا دیوارها شستشو شوند، در صورتی که اجتناب ناپذیر است.

 1. اگر قصد جایگزینی این موارد را دارید، کفپوش و کفپوش را بخشی از طرح کلی انتخاب کنید.

 این سطوح سخت به رنگ های متنوعی که رنگ و پارچه تولید می کنند کاملا متفاوت نیست، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنها بخشی از طرح شما هستند.

 

 1. در نظر بگیرید که مجتمع مسکن خود را تغییر دهید یا مجددا راه اندازی کنید.

 اگر طرح اساسا کار می کند و کابینت ها در شکل مناسب هستند، نیازی به جایگزینی کل ساختار نیست. در عوض، شما می توانید کابینت های نقاشی کنید یا تزیین کنید یا فقط جبهه ها را جایگزین کنید (reface).

اگر شما کابینت های چوب طبیعی دارید، ببینید اگر می توانید آنها را به جای نقاشی کنید. آن بهتر می شود و چوب طبیعی به گرم شدن کمک می کند. به یاد داشته باشید که ممکن است شما بتوانید آنها را به رنگ های مختلف رنگ کنید یا رنگ های قدیمی را حذف کنید، رنگ چوب طبیعی را ترک کنید.

 1. جایگزین کشوها یا دستگیره ها می شود. انواع مختلف وجود دارد، از کلاسیک تا غریب.

در نظر بگیرید که چگونه آنها در دست شما احساس می کنند، چگونه آنها را در طول زمان پوشانده و چگونه آنها را در طرح بزرگ از چیزهایی نگاه کنید.

به یاد داشته باشید که هزینه کامل را چند برابر کنید. اگر شما نیاز به بیست یا سی از آنها دارید، یک دسته 5 دالر می توانید سریع بسازید.

 1. منسوجات را در آشپزخانه خود به روز کنید تا متناسب با رنگ ها و تم هایتان باشد.

این ها شامل فرش و پرده ها می شوند ، اما چیزهای کوچکتر مانند سفره ها ، حوله ها و حبوبات را فراموش نکنید. اگر دوست دارید، یک پرده روشن رنگی را به عنوان دکوراسیون بپوشانید. کاسهای صندلی هماهنگ کننده، کفپوشهای موضعی یا دستمالهای پارچه را اضافه کنید.

 1. دکوراسیون اضافه کنید این می تواند هر چیزی که دوست دارید با تم خودتان باشد.

دکوراسیون ها را به طور کلی از ضد خود نگه دارید. شمارنده شما فضای کاری شماست.

سعی کنید قلع یا عتیقه برای یک نگاه سنتی یا کشور.

سعی کنید پرده ها یا کاشی ها را روی دیوارهای خود ببندید. در انواع مختلفی از رنگ ها و الگوهای، بسیاری از هنرمندان وجود دارد. آنها می توانند علاقه زیادی به رنگ و بینایی داشته باشند و اگر آنها گرد و خاک یا چرب داشته باشند، تمیز کردن آنها آسان است.
نمایش یک مجموعه حلق آویز بر روی دیوار و یا در قفسه های کوچک.

 1. آوردن گیاهان، به ویژه اگر شما یک پنجره ی پنجره ی آفتابی یا پنجره باغ داشته باشید.

 اطمینان حاصل کنید که زیر بشقاب های خود را بگذارید تا آب تمام نشده و به سطوح آسیب برسد. آنها را از ریشه، شاخه های قدیمی تر تربچه نگه دارید. اگر باغبان خوبی نباشید، خانه های گیاهی مناسب را انتخاب کنید.

پنجره ی آفتابی اما شخص گیاهی نیست؟ اگر شست و شوی قهوه ای وحشتناکی دارید، بطری های شیشه ای را بجای آن بکشید. آنها خورشید را می گیرند و بدون هیچ گونه تلاش اضافی رنگ و شکل می دهند.

 1. تزئین چیزهایی که قبلا داشتید. این کار آنها را در دسترس آسان خواهد کرد.

گلدان یا ظروف خود را بپوشانید، به خصوص اگر آنها ابزار مناسب هستند.

یک سبد میوه یا کاسه را در اطراف نگه دارید. این می تواند مقدار زیادی از رنگ را اضافه کند و (شاید فقط) شما و اعضای خانواده را به خوردن میوه بیشتر تحریک کند.

 1. آشپزخانه خود را کوک کنید

  تقریبا هیچ چیز باعث نمی شود که یک آشپزخانه بیشتر از بوی نان تازه، کوکی ها یا صرف شام باشد.

 2. دعوت از مردم

  آیا شما فکر می کنید آشپزخانه شما به طور کامل انجام می شود. هیچ چیز باعث می شود که یک آشپزخانه سریع تر از یک گروه از دوستان صحبت، خنده، و داشتن سرگرم کننده باشد.

🙂 تحریریه اِن وای دیزاین
بازسازی و تعمیرات خانه و محل کار خود را به تیم باتجربه مجموعه اِن وای دیزاین بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat