ما می دانیم شما چه چیزی احتیاج دارید

ما می دانیم چه چیزی برای شما مهم است

اجرای پروژه در بازه زمانی مناسب

در طراحی غرفه نمایشگاهی، یکتا از موضوعاتی که برای هر شرکت و غرفه داری بسیار حساس و در همان سان قابل اهمیت است، غرفه سازی ارزان است. کمپانی کنندگان نیز می توانند با توجه به این موضوع، حضوری کامیاب و نتیجه بخش در نمایشگاه داشته باشند.از طرفی نیز یکتا از بزرگترین مشکلاتی که هر غرفه داری شدنی است با آن روبرو شود، عدم پروا کافی به جستار غرفه سازی ارزان است که توجه به این جستار باید با تخمین دقیق هزینه ها و تعرفه های طراحی غرفه صورت پذیرد. در برخی از موارد، وجود خرج های غیر بایسته در ساخت غرفه، برآمده از در نظر گرفتن بودجه ی بسیار برای این جستار است. از سوی دیگر نیز ممکن است محاسبه ی قیمت ها به شکلی صحیح صورت نپذیرد و بودجه ای که برای این کار در عقیده گرفته می شود، حتی کفاف خرج های اصلی غرفه سازی را هم ندهد. پس برای برآورد هزینه های شرکت در نمایشگاه و امکان دستیابی به موضوع غرفه سازی ارزان، باید به گونه ای برنامه ریزی شود که همگی موارد ضروری با کمترین هزینه ها در نظر گرفته شود.

ارائه طرح با کیفیت بالا

یکی سایر از مهمترین مسائل در طراحی غرفه نمایشگاهی پروا به عوامل نور، رنگ، فرم، صدا و بو می‌باشد؛ به عنوان نمونه فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده وابستگی داشته باشد و یا رنگ‌های مورد استفاده در غرفه با هم منسجم باشند، بنابراین کل این عوامل نقش زیاد زیادی در جذب مخاطب دارند. در ساخت غرفه موقعیت قرارگیری آن و ابعاد غرفه باید متناسب با محصولات و نیز دکوراسیون و بازدیدکنندگان احتمالی از غرفه باشد. همچنین به کارگیری میز و صندلی و مبلمان پسندیده می‌تواند تأثیر زیادی بر روی برخورد غرفه‌داران با بازدیدکنندگان دارد. فلذا برای داشتن یک حضور کامیاب در نمایشگاه می‌توان با کمک مشاوران و طراحان، غرفه خویش را به یک مکان ویژه برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم. طراحان ما در NYDesign با آشنایی کامل با متریال ها جدید ساخت غرفه سازی نمایشگاهی ، طراحی غرفه  و دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، پانورها، بافت، رنگ و دیگر عوامل و با پروا به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساخنمان و بسیاری از جنبه های دیگرشما را در تحقق خواسته هایتان  یاری می کننند. ما به بهترین شکل به اجرای ایده ها و نظرات مهم و ارزشمند شما آگاه هستیم.

طراحی و اجرا با قیمت مناسب و ارزان

با پروا به محدودیت موعد در غرفه سازی نمایشگاهی و کمینه کیفیت مورد انتظار از واحد های اجرائی ما و مسائل دیگر، این مرکز با بهره گیری از کارخانه مجهز به ماشین آلات پیشرفته باره دربایستن و پرسنل باتجربه، کوشش خود را برای سپریدن هرچه بهتر پروژه ها و کسب رضایتمندی شما بکار می گیرد.با توجه به به کارگیری متریالهای گوناگون در پروژه های دکوراسیون، تیم های اجرائی متعددی در این گویه در حال پیشه هستند و هر کدام بطور تخصصی در یک مقوله خاص پیشه می کنند. به این ترتیب پروژه های دکوراسیون در NYDesign با نهایت دقت و تمرکز اجرا می شود و بالاترین کیفیت شدنی در اجرا رعایت می شود.

پیروزی شما در جنگ برندها

غرفه سازی در نمایشگاه ابزاری قدرتمند ، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح و اجرای منحصر به فرد پیمانکار برای نمایش انواع تکاپو ها و تکنیک های فروش است .برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاها میتوان با کمک مشاوران و طراحان تیم ما غرفه خود را به مکانی ویژه برای جذب بازدید کنندگان تبدیل کرد .در طراحی غرفه های نمایشگاهی خلاقیت در طرح ، ظرافت و زیبایی در کنار سهم گیری از سازه های مرغوب و متریال های روز گیتی مهمترین شاخصه یک پروژه بی همتا است که کمپانی غرفه سازی NY design با رعایت کلیه ملزومات شما را در رسیدن به این هدف یاری میکند غرفه سازی .

نمونه کارهای غرفه سازی

Open chat