اِن وای دیزاین

درباره مجموعه معماری،دکوراسیون داخلی و غرفه سازی اِن وای دیزاین
ny design - معماری ، غرفه سازی گرافیک و تبلیغات

مجموعه اِن وای دیزاین پس از سالها تجربه در زمینه های مختلف معماری و گرافیک شامل (دکوراسیون داخلی ، طراحی نما ، غرفه سازی ، طراحی و اجرا ویلا ، گرافیک و تبلیغات ، توسعه برند ) در سال 1389 رسما فعالیت مستقل خود را آغاز نمود و همواره در پی فراهم نمودن آسایش و اعتماد برای کارفرماها و مشتریان خود است.

1مجموعه اِن وای دیزاین به شما چه کمکی میتواند بکند
ما با گرد هم آوردن متخصصان حوزه های معماری و گرافیک در پی آن هستیم تا تمام نیاز های معماری ، گرافیک و تبلیغات شما را برطرف و دغدغه ی عمده شرکت ها و مجموعه های را برای پیدا کردن نیروهای فنی ، قابل اعتماد ، منصف و کار بلد را در حوزه های فوق الذکر حل نماییم.
2چگونه ما ادعا میکنیم متخصص هستیم
اِن وای دیزاین متکی بر یک شخص یا یک گروه نیست بلکه در هر زمینه نیروی متخصص و کار بلد آن حوزه را با مدیریت واحد اِن وای دیزاین دور هم جمع کرده تا هم به صورت تخصصی و هم یکجا نیازهای مخاطبان خود را رفع نماید.
3بیان ساده و دوستانه تر
ان وای دیزاین تمام نیاز های شما را در معماری ، دکوراسیون داخلی ، غرفه سازی ، طراحی داخلی ، گرافیک و تبلیغات(طراحی و چاپ ست اداری ، سربرگ ، کارت ویزیت ، بنر ، موشن گرافیک ، طراحی سایت ، هدایای تبلیغاتی و…) بازسازی و تعمیرات و توسعه برند با نیروی متخصص همان حوزه برای شما برطرف می کند .نیازی نیست شما برای انجام هر کدام از این امور دنبال نفرات مختلف باشید ما برای شما انجام می دهیم.
1
سلام
در واتس آپ به صورت آنلاین در خدمتتان هستیم.
Powered by