سفارش ملزومات تبلیغاتی و گرافیک

  مجموعه اِن وای دیزاین با بهره گیری از نیروهای متخصص در امور طراحی و چاپ محصولات تبلیغاتی و گرافیکی کلیه این نیاز ها را برای مجموعه و شرکت شما برطرف خواهد کرد.ما در NYdesign.ir در صدد آن هستیم تا کلیه نیاز های مربوط به تبلیغات ، گرافیک و توسعه برند برای تمامی مشاغل و شرکت ها را رفع کنیم.
 • این روند بسیار ساده وکاربردی است.

امروزه با توسعه کسب و کار و لزوم تبلیغات و برند سازی در تمامی مشاغل و شرکت ها یکی از ملزومات مهم طراحی و چاپ حرفه ای و با کیفیت ملزومات اداری است که هر چه بیشتر به گسترش و توسعه برند شما کمک کند. از طرفی یافتن نیروی طراح متخصص در حوزه گرافیک برای اکثر شرکت ها مقدور نمی باشد حال آنکه چالش بعدی و مهم دیگر بعد از مرحله ی طراحی ، اجرا و در واقع چاپ آن محصول است که در این حوزه هم یافتن مجری چاپ باکیفیت و ارزان قیمت بسیار پر ریسک ، زمان بر و تخصصی است. مجموعه ما طراح گرافیست و چاپ ملزومات اداری با کیفیت و ارزان را به صورت یکجا برای تمامی مشاغل و شرکت ها تدارک دیده تا شما تنها با یک تلفن سفارش طراحی خود را صادر و پس از طی مراحل طراحی به صورت چاپ شده و کاملا رایگان در محل خود دریافت کنید.

مراحل ارائه سفارش تبلیغات و گرافیک در مجموعه

 • گام اول

  تماس با مجموعه اِن وای دیزاین در واتس آپ یا به صورت تلفنی با شماره تلفن 110 46 16 0921
 • گام دوم

  حضور نیروی طراح گرافیست ما در مجموعه شما و دریافت اطلاعات و فایل ها
 • گام سوم

  طراحی و ارائه طرح به کارفرما جهت بررسی و تایید نهایی
 • گام چهارم

  نهایی کردن فایل های طراحی شده در صورت نیاز به ادیت
 • گام پنجم

  ارسال برای چاپ
 • گام ششم

  تحویل به کارفرما در محل
 • به همین سادگی

  با یک تماس کلیه نیاز های تبلیغاتی مجموعه خود را انجام و به صورت رایگان در محل خود دریافت کنید.
nydesign heder logo (12)

تنها یک تماس فاصله دارید

تا پایان تمام دغدغه های طراحی و چاپ اوراق اداری

ارسال پیام در واتس آپ

تماس تلفنی

25 24 1 23 0922

خدمات تبلیغاتی مجموعه اِن وای دیزاین

طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت‌ راهی عالی برای شکستن یخ روابط با دیگران است. طراحی صحیح و ارزان کارت‌ ویزیت‌های مجموعه اِن وای دیزاین می‌تواند به شما در گذاشتن تأثیر اولیه‌ ی مثبت بر مخاطبان یاری دهد و شما را مطمئن سازد که مشتریان به یاد خواهند داشت که چگونه به شما دسترسی پیدا کنند. به منظور طراحی و چاپ کارت ویزیت های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

25 24 1 23 0922

طراحی و چاپ بروشور و کاتالوگ

بروشورها برای استفاده‌هایی چون رسانه‌ی تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، مستندسازی و بسیاری از اهداف دیگر ایده‌آل هستند. به منظور طراحی و چاپ بروشور و کاتالوگ های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

25 24 1 23 0922

طراحی و چاپ سربرگ

شرکت ، پرسنل و خود شما می توانید تجهیزات حرفه ای کسب و کار را به فروش برسانید. اهمیتی ندارد که مزایده ها، فاکتورهای فروش، نامه یا اوراق بهادار را ارسال می کنید، ست اوراق اداری، پاکت و سربرگ در زمینه کسب و کار شما نقش بسیار مهمی دارد. به عنوان قانون کلی، شما و اولین مشتری شما بوسیله نامه تجاری باهم تماس برقرار می کنید. این اولین تاثیری است که مبنای رابطه تجاری آتی شما را پی ریزی می کند. نه تنها ست های اوراق اداری، پاکت و سربرگ های حرفه ای تاثیر بصری مثبتی را بوجود می اورند، بلکه فلسفه چهارچوب شرکت شما را به صورت کامل بازتاب می دهند. مشتریان شما پی خواهند برد که کیفیت برای شما اهمیت دارد. بخش چاپ آنلاین، با استفاده از چاپ افست و دیجیتال سربرگ ها و پاکت های شما را با بالاترین کیفیت چاپ می کند. به منظور طراحی و چاپ سربرگ های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

طراحی و چاپ پاکت نامه

شرکت ، پرسنل و خود شما می توانید تجهیزات حرفه ای کسب و کار را به فروش برسانید. اهمیتی ندارد که مزایده ها، فاکتورهای فروش، نامه یا اوراق بهادار را ارسال می کنید، ست اوراق اداری، پاکت و سربرگ در زمینه کسب و کار شما نقش بسیار مهمی دارد. به عنوان قانون کلی، شما و اولین مشتری شما بوسیله نامه تجاری باهم تماس برقرار می کنید. این اولین تاثیری است که مبنای رابطه تجاری آتی شما را پی ریزی می کند. نه تنها ست های اوراق اداری، پاکت و سربرگ های حرفه ای تاثیر بصری مثبتی را بوجود می اورند، بلکه فلسفه چهارچوب شرکت شما را به صورت کامل بازتاب می دهند. مشتریان شما پی خواهند برد که کیفیت برای شما اهمیت دارد. بخش چاپ آنلاین، با استفاده از چاپ افست و دیجیتال سربرگ ها و پاکت های شما را با بالاترین کیفیت چاپ می کند. به منظور طراحی و چاپ پاکت نامه های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

25 24 1 23 0922

طراحی و چاپ تراکت

تراکت‌ها رسانه‌ی تبلیغاتی رایجی در بین مشاغل و شرکت‌ها هستند. طراحی و تولید آنها زمان و انرژی بسیار کمی می‌برد، به علاوه که کم‌هزینه بوده و چاپ بهترین کیفیت تراکت‌ها حتی در تیراژ کم نیز هزینه‌ی چندانی نخواهد داشت. تراکت‌ها می‌توانند اطلاعات مهمی را به صورت خلاصه‌ در مورد خدمات کمپانی، جزئیات محصولات جدید، کمپین‌های ویژه یا رویدادها به مشتریان بالقوه بدهند. به همین خاطر هم تراکت‌ها تا این حد جذابیت دارند. به منظور طراحی و چاپ تراکت های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

طراحی و چاپ ساک دستی

ساک های تبلیغاتی بیشتر برای خرید استفاده میشوند تا حمل و نقل، بدلیل کاربردی بودن این نوع کیف ها مشتریان کیف ها بیاد شما افتاده و با شما تماس خواهند گرفت. ساک های تبلیغاتی مجموعه ما این اطمینان را می دهند که مشتریان پیام شما را دریافت کنند. کیف های کاغذی و بادوام که با بالاترین کیفیت معرف، شرکت شما به مشتریان است و در موقعیت های مختلف عرضه خواهند شد. کیف های خرید سفارشی تا کیف هدیه سفارشی، کیف های مارک دار نمایشگاه ها، پیام شما را به سرعت و به سهولت به مشتریان شما منتشر خواهند کرد. به منظور طراحی و چاپ ساک دستی های خود در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با یکی از روش های تماس با مجموعه با در ارتباط باشید و با آسایش درب محل خود تحویل بگیرید.

طراحی و چاپ کارت دعوت و کارت پستال
طراحی و چاپ و اجرا هدایای تبلیغاتی
انواع هدایای تبلیغاتی شامل ساعت ، خودکار ، ست های رومیزی ، لیوان ، سررسید ، تقویم ، انواع کیف های چرمی مدیریتی و..
تاریخ بروز رسانی 98/01/25

هزینه به روز خدمات طراحی و چاپ در nydesign.ir

نکته مهم : قیمت های اعلامی در این لیست با پیش فرض طراحی و چاپ ارائه شده
   
نوعسایزتیراژیکرو / دوروقیمت/تومان
کارت ویزیت سلفون مات و براق دور گرد-1000دورو123،000
بروشور گلاسه 135 گرمA41000دورو567،000
بروشور گلاسه 135 گرمA42000دورو914،000
لیوان کاغذی200 سی سی-1000-426،000
لیوان کاغذی200 سی سی-5000-1،657،000
تراکت گلاسه 135 گرمA41000یکرو359،000
تراکت گلاسه 135 گرمA41000دورو449،000
تراکت گلاسه 135 گرمA51000یکرو180،000
تراکت گلاسه 135 گرمA51000دورو225،000
سربرگ 80گرم تحریرA41000یکرو295،000
سربرگ 80گرم تحریرA41000دورو429،000
سربرگ 80گرم تحریرA51000یکرو148،000
سربرگ 80گرم تحریرA51000دورو215،000
پاکت نامه-1000-306،000
پاکت نامهA41000-368،000
ساک دستی---تماس

چاپ دیجیتال سلفون ، لفاف و لیبل

بدون نیاز به کلیشه و سلیندر تیراژ دلخواه تحویل فوری

چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه‌ای در تیراژهای کم‌تعداد توسط نشر رو میزی و دیگر منابع دیجیتال است که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهر افشان حرفه‌ای انجام می‌شود. چاپ دیجیتال دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روش‌های سنتی مثل چاپ افست است ولی این قیمت بالاتر معمولاً با صرفه جویی در هزینه‌های دیگری که در تهیه پلیت‌های چاپ انجام می‌شوند برای تیراژهای کم‌تعداد جبران می‌شود. این روش امکان چاپ بلافاصله پس از تقاضا در تیراژ محدود را فراهم می‌آورد و امکان تغییر تصاویر و محتویات صفحه (اطلاعات متغیر) در هر برگ چاپی را در اختیار می‌گذارد. صرفه جویی در نیروی انسانی و توان رو به گسترش ماشینهای چاپ دیجیتال در بالا بردن کیفیت، پایین آمدن هزینه تمام شده هر برگ چاپی و بالا رفتن تیراژ به این معناست که چاپ دیجیتال در حال رسیدن به نقطه رقابت با چاپ افست و حتی پیشی گرفتن از آن است.

I

لیبل پشت چسب دار (فیلم،کاغذ،متالایز،ترنس پرنت با چسب آکرونال،هات ملت و...)

I

فیلم های یک لایه تا چند لایه (OPP,CPP,BOPP،متالایز،کاغذ،فویل آلمینیوم و...)

I

خدمات تکمیلی(طلا،دایکات،یووی،لمینت،پوشال گیری و...)

مزایا

هزینه کمتر

عدم نیاز به کلیشه و سیلندر

تیراژ دلخواه

حتی 10 کیلوگرم

تحویل فوری

حتی یک روزه

ارسال پیام در واتس آپ

تماس تلفنی

25 24 1 23 0922
Open chat