غرفه سازی ارزان و سریع به سبک انوایر سیستم (NYER system)

  • غرفه سازی از متری 90 هزار تومان به سبک انوایر سیستم ( NYER system )
  • غرفه سازی ارزان در نمایشگاه شهر آفتاب و سایر نمایشگاه های کشور به سبک انوایر سیستم ( NYER system )
  • این سیستم ( NYER system ) مناسب برای مکان هایی است که اجازه غرفه سازی نمی دهند.
  • این سیستم ( NYER system ) مناسب برای شرکت هایی است که میخواهند غرفه سازی انجام دهند اما غرفه سازی با قیمت مناسب و غرفه سازی ارزان

 

  • جهت آگاهی از جزییات و قیمت نهایی طراحی و اجرا غرفه با سیستم انوایر ( NYER system ) با ما تماس بگیرید و یا در واتس آپ پیامی بفرستید.


  • 25 24 1 23 0922

 

 

 

 

 

غرفه سازی


شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی از مهم‌ترین امور معرفی و برند سازی برای شرکت‌ها و کمپانی‌های است. با گسترش و تغییر نوع و روال بیزینس در دنیای امروز ما با تأسیس یک مجموعه و تنها با گسترش آن در حد و غرفه سازی اندازه یک مجموعه نمی‌توانیم به بهترین شکل برند خود را توسعه و گسترش دهیم و تبدیل به برندی سودآور در طراحی غرفه نمایشگاهی، یکتا از موضوعاتی که برای هر شرکت و غرفه داری بسیار حساس و در همان سان قابل اهمیت است، غرفه سازی ارزان است. کمپانی کنندگان نیز می توانند با توجه به این موضوع، حضوری کامیاب و نتیجه بخش در نمایشگاه داشته باشند.از طرفی نیز یکتا از بزرگترین مشکلاتی که هر غرفه داری شدنی است با آن روبرو شود، عدم پروا کافی به جستار غرفه سازی ارزان است که توجه به این جستار باید با تخمین دقیق هزینه ها و تعرفه های طراحی غرفه صورت پذیرد. در برخی از موارد، وجود خرج های غیر بایسته در ساخت غرفه، برآمده از در نظر گرفتن بودجه ی بسیار برای این جستار است. از سوی دیگر نیز ممکن است محاسبه ی قیمت ها به شکلی صحیح صورت نپذیرد و بودجه ای که برای این کار در عقیده گرفته می شود، حتی کفاف خرج های اصلی غرفه سازی را هم ندهد. پس برای برآورد هزینه های شرکت در نمایشگاه و امکان دستیابی به موضوع غرفه سازی ارزان، باید به گونه ای برنامه ریزی شود که همگی موارد ضروری با کمترین هزینه ها در نظر گرفته شود.

1
سلام
در واتس آپ به صورت آنلاین در خدمتتان هستیم.
Powered by
CLOSE
CLOSE